Yerli ve yabancı model kadromuzla hizmetinizdeyiz!

Yerli ve yabancı model kadromuzla hizmetinizdeyiz!

Yerli ve yabancı model ajansları olarak her ülkeden yeni yüzlere şans tanıyan ajansımız, özellikle Dünyaca ünlü markalara sunum yapmasından dolayı Avrupa’nın en iyi ajanslarından bir tanesi olarak gösteriliyor. Kadromuzda yer alan Rus, İtalyan, Alman, Gürcü, Nijeryalı, Asyalı modeller ile beraber artık çeşitli projelerde uluslararası bir ortam zemini yaratmak söz konusu! Siz de kaliteli bir hizmetin kapılarını aralamak ve tercihleri bizlerden yana kullanmak için bir iletişim ortamı hazırlamaktan geri kalmayın.

Türkiye’de çıtasını hep bir adım ileri çekebilme konusunda çalışan firmamız, model ajansları İstanbul konularına ilişkin yapmış olduğu sunumlarla beraber kıstasını hep daha ileri pozisyonlara çekmektedir. Bu sayede ise kaliteli bir hizmeti doğrudan ele alabilme hususunda ise önünüzde herhangi bir engel kalmamaktadır. Bir tıkla firmamız ile iletişime geçmek ve bu sayede yabancı model ajansları adı altında hizmetlerimizden faydalanmak istiyorsanız bir telefonla bizlere ulaşım sağlayabilirsiniz. Kadromuza dahil olmak isteyen model ve oyuncuların tamamını inceleme altında tutuyor, uygun olan isimleri ajansımız bünyesine dahil etmekten onur duyuyoruz!

Yapım şirketlerine sunumunuzu gerçekleştiriyoruz!

Yabancı model ajansları olarak sizlerin sunumlarını yapım şirketlerine gerçekleştiren firmamız, farklı departmanlar üzerinden sağlamış olduğu bu muhteşem hizmetlerle beraber birçok kişi tarafından taktir görmektedir. Artık model olarak yer alabileceğiniz işlerde kendinizi gösterme fırsatlarına sahip olacak, bu sayede ise bir kademe öne çıkabileceğiniz ortamların tamamını ele alma şanslarına da sahip olabileceksiniz.

Türkiye’de birçok isim, yabancı model ajansları adı altında kadrosunda yerli ve yabancı modellere yer veren ajanslar ile çalışmayı daha mantıklı bulmaktadır. Uluslararası projelere oyuncu ve model sunumlarını gerçekleştiren ajansımız, doğrudan sizleri kaliteli bir süreç içerisinde tutarak, Model ajansları İstanbul adı altında pek çok projenin aranan yıldızı haline dönüştürüyor. Bu sayede ise kendinizi göstermek ve projelerde dilediğiniz gibi yer alabileceğiniz ortamlar yaratmak çok kolay! Hızlı ödemeler yapan bir ajans olarak, kadromuzda yer alan isimlerin her daim memnuniyetini önemsiyoruz.