Yeni dizilere oyuncu aranıyor!

Yeni dizilere oyuncu aranıyor!

Yeni yüzlere imkan tanıyan ajansımız, son dönemlerde başlayan pek çok dizi için çeşitli oyuncu hizmetleri sağlamaya devam etmektedir. Özellikle yaz döneminde başlayacak diziler için oyuncu desteği sunan ajansımız, Türkiyenin en büyük cast ajansı olarak kadrosunda önemli isimleri barındırmaktadır. Dizi projelerinin yanı sıra reklam ve sinema alanına da oyuncu desteği sunan ajansımızın bir parçası olmak ister misiniz?

En kaliteli hizmetleri ışık hızında sunan ve yeni diziler için oyuncu aranıyor sloganı ile beraber hizmetlerini hep bir adım öne taşıyan ajansımız, sunmuş olduğu bu devasa hizmetlerle beraber her anlamda lider konumunu elden bırakmamaktadır. Bugüne kadar önemli isimleri sektöre kazandırmayı başarmış ve “oyunculuk” mesleğini onlara aşılamış olan cast ajansımız, sunmuş olduğu bu hizmeti ile beraber bir kademe öne çıkmanıza da yardımcı olmaktadır. Tercihinizi hemen Türkiyenin en büyük cast ajansı olarak bize yönlendirebilir, projelerde yer alma imkanlarına sahip olabilirsiniz.

Türkiye’nin en kaliteli casting direktörü!

Ajansımız, Türkiyenin en büyük cast ajansı olmasını tamamen işini bilen profesyonel kadrosuna borçludur! Bu noktada ise iş istihdamlarını sizlere sağlamak ve projelerde kendinizi göstermenizi amaçlayan ajansımız, sağladığı hizmetlerle beraber sizleri öne çıkartmaktan da geri kalmamıştır. Tercihinizi hemen bizlerden yana kullanabilir, siz de birçok projede yer alarak, Türkiye’de önemli bir oyuncu sıfatına ulaşabilirsiniz.

Sizleri desteklemek ve çeşitli projelerde yer alabileceğiniz ortamlar yaratabilmek adına emin adımlar atan ajansımız, yeni diziler için oyuncu aranıyor sloganı ile beraber kadrosuna önemli isimleri dahil etmeyi başarmıştır. Yeni yüzlere çoğu zaman şans tanıyan ve bu sayede projelerde yer alma imkanları sunan ajansımız, kendisini her daim geliştirerek; sektörün önde gelen bir oyuncusu olabilmeniz adına sizlere en çok hitap eden proje desteklerini sağlamaktadır. Hemen siz de kayıtları tamamlamak ve yeni diziler için oyuncu aranıyor kısmında “aranan isim” olmak istiyorsanız kayıt işlemleri için CV ve fotoğraflarınızı tarafımıza iletmeyi ihmal etmeyin.