Ücretsiz ajansa katılın, TV filmlerinde oynayın!

Ücretsiz ajansa katılın, TV filmlerinde oynayın!

Ücretsiz ajanslar olarak bu yıl kadromuzda yer alan isimlerin tamamına TV filmlerinde yer alma şansları sağlamaktayız. Yapılan çalışmalar ile her daim öne çıkmanızı sağlamak bakımından eşsiz bir çalışma ortamı sunan firmamız, var olan hizmet standartları ile beraber birçok oyuncu adayının ortak tercihi konumunda yer alıyor. Siz de kendinizi ispatlamak ve aynı zamanda önde gelen projelerde yer alabilmek açısından hemen bizleri tercih edebilirsiniz.

Türkiye standartlarında önemli oyuncular yetiştirmeyi amaçlayan firmamız, yapmış olduğu çalışmalar neticesinde ise mankenlik ajansları başvuru yapan adayları da katalog çekimleri, modellik ve markaların yüzü olma fırsatlarını sağlamaktadır. Bu denli bir çalışma ile oyunculuk tecrübesi edinebilmeniz ve yer alan projelerde önemli bir rol edinebilmeniz bakımından sizleri desteklemekteyiz. Kalitesinden ödün vermeyen firmamızı tercih etmek ve ücretsiz ajanslar kapsamında kayıtlarınızı tamamlamak adına hemen bizlerle iletişime geçmeyi ihmal etmeyin.

Manken yetiştirmekten keyif duyuyoruz!

Özellikle yarışmalara model sunumları yapmamızdan dolayı bu alanın en çok tercih edilen firması olarak görülmekteyiz. Pek çok kişi tarafından ortak tercih olan firmamız, yapmış olduğu devasa çalışmalar sayesinde de öne çıkmanıza yardımcı olduğu gibi, kalitesinden de ödün vermemektedir. Böylelikle mankenlik ajansları başvuru yapan pek çok adaya şans tanıyabilmek adına önde gelen hizmet profillerini ulaştırma şansları sağlamaktayız.

Her geçen gün daha fazla oyuncu adayı tarafından ve model adayının ortak tercihi olan casting firmamız, sizlerin tip ve fiziksel özelliklerine hitap eden projeleri bulma konusunda ustalaşmıştır! Böylelikle ücretsiz ajanslara dahil olup, sizlere bulduğumuz projelere istinaden komisyon talebinde bulunan ajansımız ile tüm oyuncu / model adayları kendisini öne çıkartabilmektedir. Bu tip bir çalışmayı Türkiye’de ilk defa sunan ve artık pek çok farklı ajansa ilham kaynağı olan firmamıza siz de mankenlik ajansları başvuru üzerinden ulaşmayı ihmal etmeyin.