TV ajansımıza kaydolmak oldukça kolay!

TV ajansımıza kaydolmak oldukça kolay!

TV ajans olarak tanınan ve bugüne kadar birçok TV dizisi & filmi için oyuncu tedarik eden firmamız, her geçen gün kıstasını daha ileri seviyelere çekmektedir. Alanında önemli bir rol üstlenen ajansımız, sektöre oyuncu sunmanın yanı sıra model & manken sunumlarını da gerçekleştiren nadir firmalar arasında yer alıyor. Böylesi bir çalışma ile beraber sektör de isim yapan firmanın kadrosunda yer alabilecek, siz de önemli projelerde ana cast ajans başvuru formunu doldurarak kendinizi ispatlaya bileceksiniz.

Bu sezon Poyraz Karayel, Diriliş Ertuğrul, Bu Şehir Arkandan Gelecek isimli 3 projeye toplamda 12 oyuncu sunan firmamız, aynı zamanda ise Kertenkele, Arka Sokaklar ve Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizilerine de 2’şer oyuncu tedarik etmiştir. Ajans oyunculuk başvurusu yapan yeni yüzlere sektör de tanınan bir isim olma ve aynı zamanda öne çıkma fırsatları sunan ajansımızın kadrosuna hemen dahil olma fırsatlarını elde edin. TV ajans olarak bu alanın önde gelen firması konumunda yer alıyoruz.

Oyunculuk başvurularını mail üzerinden alıyoruz!

Ajans oyunculuk başvurusu yapmak isteyen adaylar, web sitemizde yer alan başvuru formunu hemen indirebilir, bu noktada ise başvurularını gerçekleştirebilirler. Türkiye’nin en donanımlı casting firması olarak sizleri öne çıkartmak ve aynı zamanda tanınan bir oyuncu olabilmenizi sağlamak bakımından çalışmaktayız. Alanında lider olan firmamız, yeni yüzlere her daim istihdam sağlayabilmek adına çalışmalarını daha üst pozisyonlara taşıyabiliyor.

Aynı zamanda ise TV ajans olarak dizilerin yanı sıra, TRT projelerine istinaden TV filmlerine oyuncu tedarik hizmetlerini sağlıyoruz. Bu yıl 5 farklı TRT filmi için 20’den fazla oyuncu sunan ajansımız, Türkiye’de isim yapmış olan profesyonellikte ki casting direktörleri ile çalışmakta, çıtasını ise her daim daha yukarı seviyelere çekmeyi amaçlamaktadır. Hemen siz de sitemize girişinizi yapın, başvurunuzu gerçekleştirin ve cast ajans başvurusu üzerinden kadromuzda yer alan bir isim olma şanslarına ulaşın!