Türkiye’nin en büyük ajansı yeni yüzlere kapılarını araladı!

Türkiye’nin en büyük ajansı yeni yüzlere kapılarını araladı!

Bilindiği gibi sektöre yeni giriş yapan oyuncu ve model adayları, çoğu zaman arama motorları üzerinden en büyük ajanslar adı altında araştırmalarını sürdürmektedir. Bu noktada ise başarılı bir hizmet anlayışını tarafınıza ulaştırmak ve sektörün öncüsü konumunda yer alan firmamızın bir parçası olabilmenize fırsat tanıyan ajansımız, geçmişten, günümüze kadar pek çok ismi sektöre kazandırmayı başarmıştır.

Sizlere bu noktada fırsatlar tanıyan ve aynı zamanda İstanbul fotomodel ajansları olarak birçok çalışmayı doğrudan ele alma şansları tanıyan ajansımız, ileriye yönelik olarak projelerde yer alabilmeniz ve Türkiye’de tanınan bir isim olabilmeniz konusunda çalışmaktadır. Fotomodel ve mankenlik yapmak isteyen adaylara istihdam ortamı yaratan ajansımız, tüm bu çalışmalar ile beraber sizleri bir kademe önde tutabilme konusunda ise yardımcı oluyor. Hemen siz de tercihinizi firmamızdan yana kullanmak ve en büyük ajanslardan birisi ile çalışabilmek adına başvuru formunuzu tarafımıza iletin!

2017 dizi, sinema ve reklam projeleri başlıyor!

2017 yılı itibariyle birçok yapımcı artık yeni yüzlere şans tanımaya başladı! Sizleri sektöre kazandırmak ve aynı zamanda İstanbul fotomodel ajansları olarak çalışmalar kaydedebilmek adına emin adımlar atan firmamız, bu noktada yaptığı çalışmalar ile beraber alanının lideri konumuna ulaşmıştır! Sizlere çeşitli istihdamları sağlayabilmek ve aynı zamanda öne çıkmanıza yardımcı olmak bakımından elverişli bir ortam hazırlamayı ihmal etmedik. Hemen siz de ajansımıza dahil olabilir, bu sayede birçok projede doğrudan yer alabilirsiniz.

En büyük ajanslardan bir tanesi olarak bugüne kadar Kanal D, Fox TV, Star TV, ATV, Show TV, TRT gibi önemli kanallara oyuncu sağlamayı başardık. Her yıl 20’den fazla oyuncusunu TV dizilerine yerleştiren ajansımız, sizlere de kaliteli projelerde boy göstermenizi sağlama konusunda yardımcı olmaktadır. Bu noktada ise tercihlerinizi hemen bizlerden yana tutabilir, eşsiz projelerde ise yer alabilme şanslarına doğrudan ulaşabilirsiniz. İstanbul fotomodel ajansları olarak her geçen gün daha fazla çalışıyor ve kadromuzda yer alan isimlerin mutlu olabileceği projelerde boy göstermesine olanak tanıyoruz.