Sinema filmi oyuncuları aramaktayız!

Sinema filmi oyuncuları aramaktayız!

Film şirketlerine başvuru yapmak ve böylelikle beyaz perde de oyunculuk tecrübelerini konuşturmak isteyen tüm adaylara fırsatlar tanıyoruz! Bu alanda yapmış olduğumuz çalışmalar sayesinde pek çok oyuncu adayını ilgilendiren bir zemin hazırladığımız gibi, aynı zamanda ise Türkiye’de tanınan oyuncu ve modelleri piyasaya sürebilmek açısından kendisini geliştirmektedir. 25 yılı aşkın süredir piyasada yer alan ajansımız, bu yıl 10 farklı sinema filminin oyuncu kadrosunu kuracak!

Hemen siz de yapım ajansları kapsamında ajansımıza dahil olabilir, bu sayede Türkiye’de tanınan bir isim sıfatına erişebilirsiniz. Türkiye’de pek çok casting ajansız, sizlere önemli projelerde yer alma fırsatı tanıyacağını söyleyerek kayıt ücretleri almakta ve daha sonrasında tarafınıza dönüş yapmamaktadır. Ajansımız, bu algıyı yıkabilmek ve aynı zamanda film şirketlerine başvuru yaparak bu alanda hizmet edinmek isteyen tüm oyuncu adaylarının önünü açmaktadır. Kalabalık projelere oyuncu sunumları yaparak her yıl kadrosunda yer alan tüm isimlere beyaz perde de kendilerini gösterme şansı veriyoruz.

TRT TV filmleri için oyuncu arıyoruz!

Sinema filmlerinin yanı sıra TV filmleri için de oyuncu arayan ajansımız, yapım ajansları konumunda ise en çok tercih edilen firma olarak gösterilmektedir. Siz de hemen kadromuzda yer alarak çeşitli projelerde kendinizi göstermek ve tanınan bir oyuncu konumuna ulaşabilmek bakımından bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bu standartlar dahilinde de Türkiye’de birçok oyuncu adayına şans tanıdığımız gibi, birbirinden kaliteli projelerde boy gösterme fırsatlarını tarafınıza ulaştırmaktayız.

Siz de hemen tercihinizi bizden yana kullanabilir, bu sayede ise film şirketlerine başvuru üzerinden ajansımızın kadrolu oyuncusu olma şanslarına erişebilirsiniz. Bu hizmet anlayışlarını bir tıkla tarafınıza sunuyor, aynı zamanda ise kadromuzda öne çıkan bir isim olmanıza istihdam yaratıyoruz. Yapım ajansları konumunda öne çıkan ajansımız, her geçen gün daha fazla kişi tarafından öncelikli tercih olarak gösterilmektedir. Yapım ajansları olarak hemen siz de başvurunuzu bize iletin.