Reklam ve dizilere oyuncu aranıyor!

Reklam ve dizilere oyuncu aranıyor!

Dizi ajanslarına kayıt olarak siz de önemli projelerde oyuncu pozisyonunda yer almak ister misiniz? bugüne kadar birçok oyuncu adayını piyasaya kazandırmış ve önemli rollerde yer almalarına yardımcı olmuş firmamız, sizlere çıtasını arttırabilme ve kaliteli çalışmalardan faydalanabilme olanakları sunmayı ihmal etmemektedir. Türkiye’de marka değerini koruyan ajansımız, giderek daha fazla ileri aşamalarda yer alma şanslarına sahip olabiliyor.

Üstün bir hizmeti doğrudan tarafınıza sunuyor, sizlere reklam ajanslarına kayıt olma imkanları sunmaktan da geri kalmıyoruz. Bu sayede kendinizi geliştirmek ve ajansımızın kadrolu oyuncusu olarak yer alma fırsatlarına erişebilmek söz konusudur. Türkiye’de pek çok oyuncu adayı tarafından tercih edilen firmamız, her geçen gün daha fazla kişi tarafından önemsenmekte ve yaptığımız çalışmalar ile öne çıkmaktadır. Böylelikle dizi ajanslarına kayıt imkanlarından faydalanabilecek ve kendinizi gösterme şanslarına da direkt olarak erişebileceksiniz. Tercihinizi bizlerden yana kullanın, siz de farkı hissedin!

Dizi yıldızı olma fırsatı parmaklarınızın ucunda!

Reklam ajanslarına kayıt yaptıran tüm oyuncuları çeşitli projelere sunuyoruz. Her yıl 100’E yakın reklam filminin oyuncu kadrosunu oluşturan ajansımız, internet ve TV’de yayınlanan bu projelerde boy göstermenize yardımcı olmaktadır. Böylelikle reklamların aranan yıldızı olma ve aynı zamanda Türkiye’de marka değerinizi koruma şansı fazlaca söz konusu oluyor. Bir tıkla başvuruları tamamlamak ve ajansımızın bir parçası olmak istiyorsanız hemen bizi tercih etmekten geri kalmayın.

Birçok yeni mezun oyuncu ve tecrübesiz oyuncu adayı, piyasaya dahil olabilmek açısından iyi bir menajer veya ajans bünyesine dahil olmayı hayal etmektedir. Her yıl farklı dönemler aralığında dizi ajanslarına kayıt imkanları sunan firmamız, yeni yüzler arayan yapımcılara ise bu alanda bir sunum gerçekleştirmekten de geri kalmıyor. Türkiye’de ise rakip firmalar ile kıyaslandığı zaman “en iyisi” konumunda yer alan ajansımıza doğrudan başvurularınızı gerçekleştirmek ve hizmet olanaklarından faydalanmak artık çok kolay! Reklam ajanslarına kayıt kısmından hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.