Reklam ajansımıza katılın, CR7 ile aynı reklamda oynayın!

Reklam ajansımıza katılın, CR7 ile aynı reklamda oynayın!

Reklam ajansımız, tüm Türk Telekom reklam filmleri için oyuncu seçimlerini üstlenmektedir. Son dönemlerde Cristiano Ronaldo, Türk Telekom reklamlarında boy göstermeye başladı! Bu büyük futbolcu ile beraber reklam filmlerinde oynamak ve kendinizi göstermek ister misiniz? Alanının en iyi firması konumunda yer alan ajansımız, kendi kadrosundan seçeceği isimlerle beraber dünya çapında önem gören reklam filmlerinde oynama şansları sağlıyor.

Cast ajansa başvuru bölümünden hemen bizimle iletişime geçmek ve yeni reklam filmlerinde yıldız olarak rol almak adına hemen bir iletişim ağı oluşturmayı ihmal etmeyin. Türkiye standartlarında önemli bir yer edinen ajansımız, bu yıl kadrosunda yer alan 40 farklı ismi reklam projelerine, dizilere ve sinema filmlerine dahil etmiştir. Ek olarak kadromuzdan model ve manken yetiştirmeyi de ihmal etmediğimiz gibi, medya sektörünün her bir alanında aktif rol üstlenmekteyiz. Reklam ajansına kayıt bölümünden hemen başvurunuzu iletin, siz de oyuncu olarak sektör de kendinizi gösterin!

Lider firmamız ücretsiz başvuru dönemini başlattı!

Alanında lider olan firmamız, cast ajansa başvuru bölümünden kayıt yaptıracak oyuncularından herhangi bir ücret talep etmemektedir. Kadrosuna uygun gördüğü isimleri piyasada kullanacak olan firmamız, aynı zamanda ise sizlerin profesyonel fotoğraflarını çekmekte ve daha sonrasında işlere sunmayı gerçekleştirmektedir. Bu denli bir çalışma algısıyla beraber Türkiye’de yeni star olabilmek adına hemen bizimle iletişime geçmeyi ihmal etmeyin.

Her geçen gün daha fazla kişinin ortak tercihi olan ve reklam ajansına kayıt bölümünden yeni kişilerin önünü açmaya çalışan firmamız, bu alanda ise popüler hizmetlerle beraber birçok yeni oyuncu adayını kadrosuna dahil ediyor! Artık siz de oyuncu olarak piyasada yer alabilecek ve önem gren projelerin her birinde rol alma şanslarına erişebileceksiniz. Bu tip bir çalışma ile beraber birçok yeni nesil oyuncu adayı, cast ajansa başvuru adı altında kadromuzda yer alabilme şanslarını elde etmektedir.