Prima reklamında oynayacak çocuk oyuncu aranıyor!

Prima reklamında oynayacak çocuk oyuncu aranıyor!

Dünya’nın önde gelen bez markası Prima’nın reklam filmlerinde oynayacak çocuklar aranmaktadır. Veliler hemen çocuklar için reklam adı altında başvurularını yapabilir, kadromuza katılım gerçekleştirerek önem arz eden projelerde kendilerini ispatlama olanaklarına sahip olabilirler. Çıtamızı her anlamda üst pozisyonlara çekebilmek ve sizler için önde gelen işlerde yer alabilme olanaklarını sağlama hususunda ise çalışmaktayız.

Bu çalışmalar neticesinde pek çok kişi, aynı zamanda atölye çalışmalarımıza dahil olarak kamera önü oyunculuk kursu eğitimlerini ücretsiz olarak almaktadır. oyuncularımızı piyasaya kazandırabilme konusunda eğitimler veriyor ve her daim onlara hitap eden bir alan oluşturmaktan da geri kalmıyoruz. Türkiye’nin 1 numarası olan firmamız, yeni oyuncu adaylarına piyasada yer alma şansları tanımak ve öne çıkan bir aday olma hususunda ise şans tanımak adına burada! Çocuklar için reklam bölümünden başvurularınızı yapın, siz de kadromuzun önde gelen ismi haline dönüşün!

Kaliteli projeler için her yaş oyuncuya ihtiyacımız var!

25 seneyi aşkın süredir piyasada yer alan casting ajansımız, 20 farklı menajer ile çalışmakta ve her oyuncusu için menajerleri görevlendirmektedir. Bu sayede sizlere uygun projeleri belirleme ve kamera önü oyunculuk kursu eğitimlerini almanız için atölye çalışmalarımıza dahil etmekteyiz. Bu denli bir çalışma ile hem daha çok tanınan, hem de piyasada bilinen bir isim haline dönüşmeniz bakımından önünüzde herhangi bir engel kalmamaktadır. Tercihinizi hemen www.castajansim.net e yöneltmek ve projelerde kendinizi göstermek açısından reklam ajansları başvurularınızı gerçekleştirin.

ATV, Kanal D, Fox TV, Star TV, TRT, TV 8 gibi önemli kanalların tamamında yer alacak projeler için oyuncu arayışlarımızı sürdürüyoruz! 3 seri olarak çekilecek Prima reklam filminde yer alacak çocuklar için reklam başvurularımızı başlatmaktayız. Doğrudan başvurularınızı gerçekleştirin, siz de önde gelen pek çok projede kendinizi ispatlama şanslarına sahip olun. Türkiye’nin köklü firması olarak kamera önü oyunculuk kursu konusunda da eğitim süreçlerimizi sizlere sağlamaktayız.