Pana Film projelerine oyuncu sunuyoruz!

Pana Film projelerine oyuncu sunuyoruz!

Kurtlar Vadisi, Ekmek Teknesi, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz gibi köklü dizilerin yapım şirketi Pana film ajans başvurularına başladı! Hemen siz de bu ajans başvurularına dahil olmak ve kendinizi önemli projelerde sınayabilmek adına tercihlerinizi bize yönlendirebilirsiniz. Hizmet standartlarını elden bırakmayan firmamız, köklü çalışma anlayışları ile beraber birçok oyuncu adayının önünü açma konusunda da çalışmaktadır.

Bu sayede ise oyunculuk ajans isimleri klasmanında lider olan firmamız, yenilenen bünyesi üzerinden en yeni oyuncu adaylarına şans tanımayı hedeflemektedir. Kalitesiyle bir kademe öne çıkan ve aynı zamanda yapmış olduğu çalışmalardan ödün vermeyen firmamız, kıstasını daha ileri seviyeler de tutmakta ve alanının lideri konumunda yer alan ajansı üzerinden de pek çok projeye istihdam kaynakları oluşturmaktan geri kalmamaktadır. Sizlere Pana film ajans başvuru üzerinden kadromuza dahil olma ve pek çok projede kendinizi sınama şanslarını vermekten geri kalmamaktayız.

Oyunculuk başvurularınızı internet üzerinden yapın!

Oyunculuk ajans isimleri üzerinden başvuruları kolaylıkla yapma fırsatları veren firmamız, bu alanda elde etmiş olduğu başarı ile beraber her geçen gün öne çıkmanıza da yardımcı oluyor. Bu standartlar dahilinde kendinizi ispatlamak ve kaliteli projelerin aranan yüzü olmanıza şans tanımak adına var olan hizmetlerimizden ödün vermemekteyiz. Bir tıkla kadromuza dahil olabilmek adına hemen siz de formları indirin ve uygun bir şekilde doldurun!

İstihdam ortamlarını ele almanız, Pana film ajans başvuru üzerinden önemli projelerde yer almanızı sağlamak adına buradayız. Yapım şirketi, 2017 yılı itibariyle farklı dizilere de değinecek ve bu sektöre yeni isimler kazandırmayı amaçlayacaktır. Böylesi bir çalışma ile beraber birçok oyuncu adayı tarafından tercih edilen firmamız, yenilenmiş olan yapısı sayesinde Türkiye’de yer alan diğer güçlü yapım şirketlerine de oyuncu / model sunumları yapmaktadır. Oyunculuk ajans isimleri kıyaslamanızı yapın, kadromuza dahil olun ve kendinizi ispatlama şanslarına doğrudan erişin.