Oyunculuk departmanlarımız yeni yüzlere şans tanıyor!

Oyunculuk departmanlarımız yeni yüzlere şans tanıyor!

Oyunculuk ajansı İstanbul başvuru bölümünden siz değerli adaylara kapsamlı projelerde rol alma şansları veriyoruz. Günden güne çıtasını daha üst konumlara çeken ve alanında önemli bir yer edinen firmamız, bu başarısını çok daha üst limitlerde tutabilmek adına kendisini geliştirmektedir. Hemen siz de firmamızın bir parçası olmak ve TV / sinema sektöründe rol alabilmek adına bir tıkla başvuru olanaklarından faydalanabilirsiniz.

Bugüne kadar pek çok kişinin ortak tercihi konumunda yer alan firmamız, erkek manken olmak için başvuru yapan tüm adaylara bir istihdam ortamı sunabilmektedir. Üstün bir firma izlenimi veren ve aynı zamanda alanının lideri konumunda yer alan casting ajansımızda çalışmak ister misiniz? Tercihinizi bu noktada bize yöneltebilir, donanımlı projelerin tamamında yıldızlaşma fırsatlarına direkt olarak erişebilirsiniz. Sunulan bu hizmetlerle beraber artık oyuncu ajansı İstanbul başvuru üzerinden kadromuzun yeni ismi olmanız oldukça kolay bir hale dönüşüyor!

Fox TV yeni dizilere oyuncu arıyor!

Fox TV, bu sezon yaz itibariyle başlayacak dizileri için tanınmadık yüz arayışlarını sürdürmektedir. Yapım firmaları doğrudan tercihlerini firmamızdan yana kullanmakta ve aynı zamanda erkek manken olmak için başvuran adayların, yine oyunculuk alanında da hizmet vermesine yönelik çalışmalar sunmaktadır. Hem model, hem oyuncu olarak sektör de yer almak ve daha üst klasmanda paralar kazanabilmek açısından bizimle kontak kurmayı ihmal etmeyin.

Bu alanda elde edilen başarı ile beraber çizgimizi her aşamada daha üst seviyelere çekiyoruz. Lider bir firma izlenimi koyan ajansımız, oyunculuk ajansı İstanbul başvuru bölümünden yeni nesil adayların önünü açabilmeye yönelik çalışmalar yapmaktadır. Artık sektör de kendinizi göstermeniz ve köklü projelerde yıldızlaşabilmeniz konusunda pek çok hizmet anlayışını tarafınıza ulaştırmayı ihmal etmedik. Bir tıkla başvurunuzu yapabilir, erkek manken olmak için casting direktörlerimiz ile görüşmeleri sağlayabilirsiniz. Görüşmelerden hemen sonra sizlere uygun rol seçimlerini tamamlamaktayız.