Model manken ajans ile yeni meslek edinin!

Model manken ajans ile yeni meslek edinin!

Model manken ajans olarak hem bay, hem de bayan model adaylarından gelen başvuruları kabul ediyoruz! 90’lı yıllardan bu yana piyasaya birçok ünlü ismi kazandıran ajansımız, çıtasını her anlamda daha üst pozisyonlara taşımak ve aynı zamanda sektörün en çok tercih edilen firması konumuna erişebilmek açısından yoğun bir çalışma ortamı yaratmaktadır. Var olan projelerin tamamında rol almak ve aynı zamanda yeteneklerinizi / hünerlerinizi ispatlamak adına hemen ajansımız ile iletişime geçebilirsiniz.

Her geçen gün çıtasını arttıran ve bu alana hizmetler sunan firmamız, elde etmiş olduğu başarılar neticesinde de yeni oyuncular keşfedebilmek adına çalışmalarını sürdürmektedir. Cast ajans kayıt formu üzerinden sizlerden gelen başvuruları titizlikle inceliyor, kadromuza uygun gördüğümüz isimler ile hemen iletişime geçerek, piyasada kalıcı bir yer edinmelerine olanak sağlıyoruz. Böylesi bir çalışma ile artık öne çıkan bir isim olabileceğiniz gibi, aynı zamanda da tüm oyunculuk başarılarınızı çok daha üst pozisyonlara model manken ajans ile alma şansları sağlıyoruz.

Yeni Kıvançlar ve Azralar yaratmak için buradayız!

Piyasaya yeni Kıvanç Tatlıtuğ ve Azra Akınlar yaratmak adına giriş yapan ajansımız, cast ajans kayıt formu üzerinden gelen tüm başvuruları incelemektedir. Daha sonrasında ise sizleri profesyonel stüdyolarımıza davet ediyor, bu noktada bir hizmet politikasından faydalanma şansları veriyoruz. Alanında lider bir hizmet ortamı yaratan ve aynı zamanda oyuncu & model adaylarına istihdam ortamları yaratabilmek adına çalışan firmamız, çıtasını çok daha üst pozisyonda tutarak, yeni yüzlerin tamamına şans tanımaktadır.

Model manken ajans adı altında başvurularınızı hemen gerçekleştirerek siz de kadromuzda yer alan bir isim haline dönüşün! Sizlere bu alanda muhteşem hizmet politikaları sağlayan firmamız, elverişli bir zemin yaratmayı ihmal etmediği gibi oyuncu adaylarına sunumları hususunda öncü bir hizmet politikası sunumlarını gerçekleştirmektedir. Bu sayede cast ajans kayıt formu üzerinden ajansımızın bir parçası olmanız adına önünüzde herhangi bir engel kalmıyor!