Manken yıldızı olmanın tam fırsatı!

Manken yıldızı olmanın tam fırsatı!

Mankenlik başvuruları yapan adaylara sektörde yer edinme fırsatı sunan ajansımız, bu alanda yapmış olduğu devasa çalışmalarla beraber alanının lideri konumuna ulaştı! Her geçen gün çıtasını daha üst seviyeler de tutan ve sizlere istihdam ortamları yaratmayı ihmal etmeyen ajansımız, bu alanda yapmış olduğu çalışmaların tamamını doğrudan ele almanıza yardımcı oluyor! Hemen siz de sektörde kalifiye elde etmek ve kendinizi gösterebilmek açısından tercihinizi bizlerden yana kullanın.

Alanında lider olan firmamız, film başvuruları adı altında sizlerden gelen tüm talepleri incelemektedir. Bu sayede başvurular dahilinde ajansımızın bir parçası olabilecek, manken ve oyuncu olarak bu pozisyonlarda görev alabileceksiniz. Her sene 30’dan fazla oyuncusuna iş olanakları sunan firmamız, geniş ağı ve aynı zamanda yapımcıları ile beraber çok sık ilerleyiş kaydetmektedir. Mankenlik başvuruları başlığı altında hemen bizimle iletişim kurabilir, siz de sektörde kalıcı bir yer edinebilme şanslarına sahip olabilirsiniz.

Film başvurularını nasıl yaparım?

Film başvuruları yapmak isteyen adaylar direkt olarak mail adresimiz üzerinden reklam ajansı başvuru formlarını tarafımıza iletebilirler. Bu alanda yapmış olduğumuz çalışmalar ile beraber sizleri doğrudan ön plana çıkartıyor, bu sayede ise kalıcı bir yer edinebileceğiniz platformlar oluşturuyoruz. Sektörde 1 numara konumunu elden bırakmayan ve yapılan çalışmalar ile beraber ilerleyiş kaydeden firmamız, Türkiye standartlarında ise birçok model ve oyuncu adayının başlıca tercihi olarak görülmektedir.

Kendi bünyemizden sizlere oyunculuk ve mankenlik eğitimleri verdiğimiz gibi, bu sayede set veya herhangi bir defile sunumunuzu gerçekleştirdikten sonra donanımlı olmanıza önem veriyoruz. Bu sayede mankenlik başvuruları yapan pek çok aday doğrudan ajansımızın bir parçası olma fırsatlarına ulaşabiliyorlar. Değerini her geçen gün daha fazla katlayan ve ön planda tutan ajansımız, yapılan bu çalışmalar ile beraber standartların çokça üstünde yer alan bir firma konumunda görünmektedir. Film başvuruları için hemen bizi tercih edin ve farkı hissedin!