Koruyucu Dizisi Oyuncu Alımları

Koruyucu Dizisi Oyuncu Alımları

Koruyucu Dizisi ülkemiz için büyük bir başarı olarak kabul edilmektedir. Çünkü bu dizi dünyaca ünlü olan platform NETFLİX ‘in çekeceği ilk Türk dizisi olmak özelliği taşımaktadır. Koruyucu Dizisi oyuncu alımları da dizi çekimleri de tüm hızı ile devam etmektedir. Sezona bomba gibi bir giriş yapacak olan Koruyucu Dizisine karşı olan beklentinin oldukça büyük olduğu bilinmektedir.

Koruyucu Dizisinin iddialı olma nedenlerinin başında NETFLİX gelmektedir. Ancak dizi oyuncu kadrosu ile de büyük bir yankı uyandırmayı başarmıştır. Koruyucu Dizisinin başrol oyuncusunun Çağatay Ulusoy olduğu bilinmektedir. Dizide yakışıklı oyuncu Çağatay Ulusoy ‘a Okan Yalabık, Ayça Ayşin Turan, Mehmet Kurtuluş ve Hazar Ergün gibi ünlü oyuncular da eşlik etmektedir. Koruyucu Dizisinin kadrosunda olan Çağatay Ulusoy ve Okan Yalabık’ın nasıl bir performans sergileyecekleri şimdiden herkes tarafından merak edilmektedir. Koruyucu Dizisinin ilk sezonunun on bölüm olarak çekilmesine karar verilmiştir. Koruyucu Dizisi oyunculuk ajansları başvurusunda bulunan bireylerin bu on bölüm içerisinde yer almak şansları halen devam etmektedir.

Koruyucu Dizisi Oyunculuk Başvurusu

Koruyucu Dizisi ülkemizde olduğu kadar dünyada da bir beklenti yaratmıştır. Bu nedenden ötürü oyunculuk kariyerlerinde iyi bir yere gelmeyi hedefleyen bireylerin mutlak suretle diziye oyunculuk başvurusu yapmaları gerekmektedir. Koruyucu Dizisi oyunculuk başvurusunda bulunmak isteyen bireylerin sadece online şekilde hazırlanmış olan oyunculuk başvuru formunu doldurmaları gerekmektedir. Oyunculuk formunda kişisel bilgiler, eğitim bilgileri gibi istemler bulunmaktadır. Koruyucu Dizisi oyunculuk başvurularında daha iyi ve kesin bir değerlendirmeye girmek isteyen adayların formalara yüz hatlarının belli olduğu bir fotoğraflarını eklemeleri de rica olunmaktadır.

Koruyucu Dizisi oyunculuk ajansları başvuru şartları arasında tecrübe bulunmamaktadır. Bu nedenden ötürü diziye hem tecrübeli hem de tecrübesiz adayların başvuru yapabilmeleri mümkündür. Adayların sadece başvuru formlarında bulunan bilgiler konusundan hata yapmamaları istenmektedir. Yapılan başvurular sonrasında Koruyucu Dizisinde ona uygun bir karakter olduğu belirlenen adaylar iletişime geçilmektedir. Böylece Koruyucu Dizisine oyunculuk başvurusu yapan adaylarla görüşmeler sağlandıktan sonra, oyuncu adayları bir anda kendilerini oldukça kaliteli bir yapımda oyunculuk yaparken bulabilmektedir.