Kenan İmirzalıoğlu ile aynı filmde oynamak ister misin?

Kenan İmirzalıoğlu ile aynı filmde oynamak ister misin?

Film ajansları kayıt bölümünden 2017 yılında çekilecek yeni projelerde görev alma imkanları kapınızda! Bir tıkla ajansımıza kaydolmak ve önemli işlerde kendinizi göstermek adına hemen başvuruları gerçekleştirmekten geri kalmayın. Bu alanda popüler hizmetler sunan ve öne çıkmanıza yardımcı olan ajansımız, çıtasını çok daha üst konumlara çekerek, var olan hizmetlerden bütünüyle faydalanma şanslarını sağlamaktadır. Artık film yıldızı olmak ve beyaz perde de görev almak ajansımız sayesinde çok kolay!

Kadromuzda yer alan menajerlerimiz ve casting direktörlerimiz, film ajansı başvuru bölümüne gelen CV’leri incelemekte, kadrosuna uygun gördüğü isimlerle en kısa sürede iletişime geçmektedir. Daha sonrasında ise ön görüşmelerin ardından işlere sunumlarınız gerçekleşecek ve önde gelen projelerin tamamında rol alma fırsatları kapınıza kadar ulaşacaktır! Hemen siz de ajansımızın bir parçası olmak ve başvuruları kısa sürede tamamlamak adına, film ajansları kayıt bölümünden menajerlerimiz ile görüşmeyi ihmal etmeyin.

Her yıl onlarca film yıldızı yetiştiriyoruz.

Her yıl film ajansı başvuru alanından onlarca film yıldızı yetiştiren ajansımız, bu başarısını çok daha üst alanlara taşıyabilmek adına kaliteli bir ortam zemini yaratmaktan geri kalmamıştır. Lider bir firma izlenimi yaratmak ve önemli işlerde rol almanızı sağlamak bakımından çalışıyor, bu sayede üst klasmanda yer alan projelerin tamamında görev alma şansları da kapınıza kadar geliyor. Kendinizi ispatlamak ve kaliteli işlerde rol alabilmek adına hemen siz de ajansımızı tercih edebilirsiniz.

Film ajansları kayıt bölümünde yer alan başvuru formlarını indiren ve uygun bir şekilde dolduran tüm adayların önünü açabilmek adına buradayız! Ayrıca sizlerin profesyonel fotoğraflarını çekiyor, bir tanıtım filmi çekiyor ve daha sonrasında yapım firmalarına sunumlarınızı sağlıyoruz. Türkiye’nin en iyi casting ajansı olarak çıtamızı her geçen gün daha ileri aşamalara çektiğimiz gibi, film ajansı başvuru bölümünden yeni gelecek başvuruların tamamını ele alma şansları sağlamaktayız.