Kadıköy ajansımıza oyunculuk formu üzerinden katılabilirsiniz!

Kadıköy ajansımıza oyunculuk formu üzerinden katılabilirsiniz!

Kadıköy ajans olarak yeni yüzleri kendi bünyemize katmak ve hitap eden projeleri kestirebilmek adına çalıştığımız gibi, bu alanın en donanımlı firması konumunda yer alıyoruz. Her daim sizlere hitap eden bir firma oluşturabilmek ve sizlere uygun olan projeleri belirleyebilmek açısından çalışmaktayız. Bu denli bir hizmeti ele alabilmeniz ve aynı zamanda Türkiye’nin en çok tercih edilen casting ajansı kadrosunda yer alabilmenizi sağlamak açısından çalışmalarımızı her geçen gün daha fazla öne çıkartmaktan geri kalmadık.

Siz de oyunculuk formu üzerinden ajansımızın bir parçası olmak ve katılımlarınızı sağlamak açısından hemen başvuru süreçlerini başlatmaktan geri kalmayın. Türkiye’nin en donanımlı ajansı olarak çıtamızı daha üst alanlara taşımak ve sizlere hitap eden projeleri tespit edebilmek açısından çalışmaktayız. Günden güne kendisini geliştiren firmamız, Kadıköy ajans olarak bölge de pek çok oyuncu adayı tarafından tercih edilmektedir. Yapım firmaları ile ortak çalışma yürüten ajansımıza hemen başvurunuzu gerçekleştirmek adına bizleri tercih edin.

Kadıköy ajansımıza ücretsiz kayıt dönemi!

Birçok ajans sizlerden kayıt için ücret talep etse de, aslen kayıt olanaklarını ele alabilme hususunda önemli olan faktör ücretsiz hizmet sunan ajanslardır. Sizlerden sundukları iş başına komisyon alan ve bu komisyon taleplerini yapım firmalarından alan ajansımız, bu sayede oyuncuların maddi veya manevi herhangi bir zorluk çekmeden, oyunculuk formu üzerinden katılımlar gerçekleştirmesine yardımcı olmaktadır.

Bir tıkla kayıt olanaklarından faydalanmak ve üstün bir firma kimliği elde edebilmek açısından hemen tercihinizi bizlere yöneltebilirsiniz. Türkiye’nin en donanımlı ajansı olarak her anlamda sizlere hitap eden ve öne çıkmanızı sağlayan bir ajans olabilmeniz hususunda çalışmaktayız. Kapsamlı hizmetlerle beraber öncü bir firma edinmenizi sağlıyor, aynı zamanda ise bu alanın lideri konumunda yer alan ajansımız ile çalışmanıza olanak tanıyoruz. Kadıköy ajans olarak alanında her yıl onlarca farklı oyuncuyu sektöre kazandıran firmamıza hemen siz de kayıtlarınızı gerçekleştirin.