İstanbul’un en iyi oyunculuk ajansı!

İstanbul oyunculuk ajansları arayanların büyük bir bölümü tercihlerini bizlerden yana kullanmaktadır! Alanında birçok kişinin ortak tercihi olarak görülen firmamız, kalite standartları bakımından da sizlere en uygun projeleri sunmayı ihmal etmemektedir. Köklü bir firma anlayışını sizlerle buluşturan ve her anlamda ise ön plana çıkmanıza yardımcı olan ajansımız, ajans oyunculuk başvuru alanında ise yeni yüzleri kadrosuna dahil etmekten memnuniyet duyuyor!

Her geçen gün daha fazla başvurunun değerlendirildiği ve ön plana çıktığı düşünüldüğü zaman İstanbul oyunculuk ajansları adı altında bir başvuru süreci oluşturmak oldukça önemlidir! Sizler için en doğru projeleri seçen ve yönlendirmeler yapan ajansımız, bu süreç zarfında ise birçok kişi tarafından taktir toplamıştır! Siz de elverişli bir şekilde başvuruları yapmak ve ajans oyunculuk başvuru formunu doldurup bizlerle buluşturmalısınız! Uygun görülen kişilerle iletişime geçiyor, fotoğraf çekimi ve CV doldurmak için ajansımıza davet ediyoruz!

Profesyonel fotoğraflarınızı biz çekiyoruz!

Ajans oyunculuk başvuru formunu doldurduktan sonra sizlerden gelen formları inceliyor, uygun gördüğümüz kişileri ise ajansımıza davet ediyoruz. Bu sayede projeye uygunluğu olan kişilerin profesyonel fotoğrafları ajans bünyemizde yer alan stüdyoda çekilmektedir. İstanbul oyunculuk ajansları olarak uzunca süredir bu alanda yaptığımız devasa çalışmalar ile pek çok kişinin ortak tercihi konumuna kadar ulaştık! Sizler de alanının lider ajansıyla iletişime geçmek ve kadrolu oyuncusu / modeli olmak istiyorsanız hemen bize ulaşım sağlamayı ihmal etmeyin!

Sizler için en doğru projeleri tespit eden ve bu sayede yönlendirmeler yapan İstanbul oyunculuk ajanslarımız, yer alan pek çok şubesiyle Türkiye’nin her bölgesinde ki dizi, reklam ve film projelerine oyuncu tedarik etmektedir. Bu sayede ön plana çıkan ve pek çok kişi tarafından sevilen bir ajansta yer alabilmek, kendi yuvanız kadar samimi ve içten olan bu kadromuza dahil olabilmek için bir şans tanımaktayız! Hemen ajans oyunculuk başvuru formunu doldurun ve siz de sektörün yeni parlayan yıldızı olma şansı elde edin!