İstanbuldaki en iyi ajans oyuncu alımlarına başladı!

İstanbuldaki en iyi ajans oyuncu alımlarına başladı!

İstanbuldaki en iyi ajans olarak yeni oyuncu alım dönemini aktif ettik! Bu hizmet olanaklarından faydalanmanız ve kadromuzda yer alan önemli bir isim olmanız bakımından günden güne çalışmalarına devam eden firmamız, üstün bir hizmet anlayışını da tarafınıza sunmayı ihmal etmemektedir. Bu alanda önemli bir yer edinen ve çıtasını her geçen gün daha üst pozisyonlara çeken firmamızın bir parçası olmak ister misiniz? Hemen bize ulaşın, ajansımızın yeni yıldızı olun!

Tüm ajansları araştıran oyuncular, bu alanda kendilerine hizmet edecek bir firmayı bulabilme noktasında da araştırmalarına son hız olarak devam etmektedir. Elde ettiğimiz başarı sayesinde her geçen gün yeni oyuncuları piyasaya sürebilme konusunda da kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz! Bu alanda hemen ajansımız ile iletişime geçmek ve aynı zamanda İstanbuldaki en iyi ajans kadrosunda yer alabilmek adına bir iletişim ortamı kurmayı ihmal etmeyin. Üstün hizmetlerle beraber her yıl yeni nesil oyunculara sektör de şans tanıyoruz!

2017 yaz projelerine dizi oyuncuları aranıyor!

2017 yılında çekilecek olan dizi projelerine oyuncu adayları aranmaktadır. Tüm ajanslar üzerinden oyuncu arayışlarını sürdüren firmamız, direkt olarak yapım firmalarına “oyuncu seçimi” konusunda hizmetler vermektedir. Sizler de kadromuzda yer alarak şansınızı yükseltebilir ve köklü projelerin tamamında oyuncu olarak görev alma fırsatlarına erişebilirsiniz. Alanında önemli bir yer edinen ajansımız, çıtasını her geçen gün daha üst alanlara taşıyor!

Siz de hemen İstanbuldaki en iyi ajans olarak bizi tercih edebilir, önem arz eden işlerin tamamında rol alma şanslarına sahip olabilirsiniz. Bu alanda elde edilen başarı ile beraber ortak tercih olarak görülen ve önem arz eden projelerin tamamında rol alma fırsatları tanıyan ajansımız, tüm bu başarılarını giderek daha üst konumlara taşımaktadır. Tüm ajanslar olarak siz de artık bir tıkla firmamızın yeni yüzü olma şanslarına erişebilirsiniz. Artık önem arz eden işlerin tamamında görev almanız için önünüzde herhangi bir engel kalmıyor.