İstanbul’da dizi ajansı arayanlara müjde!

İstanbul’da dizi ajansı arayanlara müjde!

İstanbuldaki en iyi ajanslar kıyaslamasını yapan oyuncu adayları, kendilerine hitap eden bir ajans ile çalışabilmek ve bu hususta güvenilir ajanslara erişebilmek bakımından araştırmalarını sürdürüyor! birçok yeni oyuncu adayına şans tanıyan firmamız, bu alanda yapılan çalışmalar sayesinde de çıtasını hep bir adım ileri seviyeler de tutmayı başarmıştır! Sizlere önde gelen bir oyuncu adayı olma fırsatlarını sunan ve yaptığı çalışmalar sayesinde de güvenilir bir ajans hizmetini aktaran firmamız, Türkiye’de ise marka değerini sürdürüyor.

Sizler de doğrudan en güzel ajanslar kıyaslamasında araştırmalar yapmak ve kadromuza dahil olabilmek açısından hemen bizleri tercih edin! Yeni oyuncu adaylarına şans tanımayı ihmal etmeyen firmamız, sizlerden gelen başvurular neticesinde ise kadrosuna uygun gördüğü isimlerle hemen bir irtibat ortamı yaratmaktadır. Bu irtibat ortamıyla beraber doğrudan sizleri kadromuza dahil ediyor, aynı zamanda ise İstanbuldaki en iyi ajanslar olarak dizi, film, reklam projelerine sunuyoruz.

Sizleri menajer olarak temsil ediyoruz!

Tüm proje sunumlarında sizleri menajer olarak temsil eden ve önemli işlerde yer almanıza yardımcı olan firmamız, uzun yıllardan bu yana medya sektörüne hizmet vermiş casting direktörleri ile çalışmaktadır. Yapılan bu çalışmalar sayesinde de öne çıkan bir oyuncu olabileceğiniz gibi, tüm bu hizmet standartları ile beraber “en güzel ajanslar” kıyaslamasında lider olan firmamızın bir parçası olabileceksiniz.

Hemen başvurunuzu gerçekleştirin, TV sektöründe kendinizi sınama şanslarına sahip olun. Bu yıl 10 dizi, 10 sinema filmi ve 40 farklı reklama oyuncu kazandırmayı başarmış olan firmamız, çıtasını her daim daha üst seviyeler de tutmak ve sektöre önemli isimler kazandırabilmeyi amaçlamaktadır. Yapılan bu çalışmalar ile İstanbuldaki en iyi ajanslardan birisi olarak gösterilen firmamız, çıtasını daha üst seviyeler de tutabilme konusunda da araştırmalarını sürdürüyor. bir tıkla en güzel ajanslar bünyesine dahil olma fırsatları elde edin.