İstanbul’da çekilecek reklam filmlerine oyuncu sunacağız!

İstanbul’da çekilecek reklam filmlerine oyuncu sunacağız!

Reklam ajans İstanbul olarak her yaş grubu oyuncuyu reklam filmlerine sunabilmek adına çalışıyoruz. Bu alanda önemli projelerin tamamını üstlenen ve sizlere önde gelen projelerde yer alma fırsatları tanıyan ajansımız, her geçen gün çıtasını daha üst pozisyonlara taşıyabilme konusunda da kendisini geliştirmektedir. Önemli bağlantılara sahip olan firmamız, sektöre yeni isimler kazandırmayı amaçlıyor!

Siz de reklam filmlerinde boy göstermek ve maksimum 2 gün sürecek setlerden 1000 TL ila 5000 TL arası paralar kazanmak ister misiniz? bir tıkla reklam ajansına kayıt olmak için başvuru formunu indirin, düzgün bir şekilde doldurun ve mail adresimize birkaç farklı fotoğrafınız ile beraber ulaştırmayı ihmal etmeyin. Bu alanda yapmış olduğumuz devasa çalışmalar ile sizleri daha fazla öne taşımak ve kaliteli projelerde boy göstermenizi sağlamak bakımından çalışmaktayız. Üstün bir ajans konumu yaratan firmamız, reklam ajans İstanbul kategorisi üzerinden siz değerli oyuncu adaylarına istihdam ortamları yaratmaktadır.

Reklam ajansına kayıt ol, TV yıldızı ol!

Her daim TV yıldızı olabilmeniz için sizleri öne çıkartacak olan projeleri keşfeden ve sunumlarınızı yapan cast ajans firmamız, reklam ajansına kayıt ol bölümünden gelen tüm başvuruları detaylıca incelemektedir. Başta operatör reklamları, banka reklamları, şampuan reklamları, iddia reklamları gibi birçok konuyu ele alan firmamız, direkt olarak reklam filmlerinin oyuncu kadrosunu kurduğundan dolayı oyunculara cezbedici gelmektedir.

Siz de reklam ajans İstanbul fırsatlarından faydalanmak ve İstanbul’un tartışmasız en iyi ajansı konumunda yer alan firmamıza kayıtlarınızı tamamlamak adına bizi tercih edin. Sunmuş olduğumuz bu muhteşem hizmetler ile beraber yeni oyuncu adaylarını piyasaya sürüyor, bu sayede ise önde gelen projelerde yer alabileceğiniz bir hizmet skalasını ele alma şansları veriyoruz. Bu tip bir çalışma ile beraber artık reklam ajansına kayıt ol bölümünden kadromuzun bir yıldızı olma fırsatları tarafınıza ışık hızında ulaşıyor!