Hayalinizdeki meslek oyunculuk mu?

Hayalinizi gerçekleştirmek ve oyunculuk yapmak mı istiyorsunuz? O halde en doğru yerdesiniz! Bugüne kadar onlarca farklı oyuncuyu sektöre kazandırmış olan cast ajansımız, sizlere de en uygun rol seçimlerini yaparak bir kademe ön planda olmanıza yardımcı olacaktır. Türkiye’nin lider ajansı olarak, sizlere bu alanda tipinize uygun rol seçimleri yaparak, Türkiye’de tanınan bir oyuncu sıfatına kadar ulaşabileceğiniz uzun ve keyifli bir yol sunmaktayız. Oyunculuk ajansi olarak bu alanda yaptığımız nefis çalışmalar ile beraber sizleri her daim destekliyoruz!

Türkiye standartlarında marka olan ve bu çalışmaları ile beraber pek çok kişi tarafından beğenilen firmamız, oyunculuk sektörüne kazandırdığı yeni yüzleri şuan Türkiye’nin en önemli projelerinde izletmektedir. Vatanım Sensin, Diriliş Ertuğrul, Poyraz Karayel, Bu Şehir Arkandan Gelecek, İçerde gibi birçok önemli yapıta oyuncu desteği sunan oyunculuk ajansimiz, bu muhteşem çalışmaları ile beraber siz değerli üyelerine de en uygun ve aktif olarak ön plana çıkacak rolleri keşfedip, sunabilmektedir.

Hayallerinizi gerçekleştiriyoruz!

Oyunculuk ajansi olarak sizlerin hayallerini gerçekleştirmek ve uzun yıllardan bu yana düşündüğünüz muhteşem mesleği doğrudan ele alma şansları vermekteyiz. Türkiye’de marka değeri taşıyan firmamız, üstün çalışmaları ile beraber pek çok kişinin de ortak tercihi konumuna gelmiştir. Kalitesiyle ön plana çıkan ve alanında lider tutumunu elden bırakmayan firmamız, oyunculuk denildiği zaman kadrosunda yer alan önemli yüzlerini pek çok proje de gün yüzüne çıkartmaktadır. Daima oyuncusunu savunan ve bu sayede yapımcılara profesyonel bir şekilde sunumlar kazandıran firmamız, oyunculuk alanında pek çok kişinin ismen ön planda yer almasına katkı sağlamıştır.

Bu alanda hemen siz de bizimle iletişime geçerek, Türkiye’nin en köklü oyunculuk ajansinin bir parçası olun! Sizleri bekleyen muhteşem projelerde boy göstermek ve deneme çekimlerinde rakiplerinize meydan okumanız bakımından doğru role girebilme, senaryo çözümleme gibi birçok desteği de sunmaktan geri kalmamaktayız. Bir oyunculuk ajansında gerekli olan tüm unsurları kendi alanımızda barındırıyor, bu sayede sizleri Türkiye’nin tüm illerinde çekilen projelere doğrudan dahil ediyoruz.