Film oyuncusu arıyoruz!

Film oyuncusu arıyoruz!

Film oyuncu başvurusu üzerinden yeni oyuncu adaylarına şans tanımayı ihmal etmiyoruz. Konservatuvar mezunu oyuncu adayları, atölye çalışmalarına katılmış oyuncu adayları veya eğitimsiz olan adayların tamamını kadrosuna dahil etmeyi amaçlayan firmamız, TV filmlerinin yanı sıra beyaz perde de gösterilecek olan 10 farklı filmin ana castını kuracak! Sizler de bu projelerde yer almak ve kısa sürede Türkiye’de tanınan bir oyuncu adayı olmak ister misiniz?

Kıstasını her geçen gün daha ileri seviyeler de tutan firmamız, reklam ajanslarına başvuru üzerinden bir iş olanağı yaratmaktan geri kalmamaktadır. böylesi bir çalışma ile beraber tanınan bir oyuncu konumuna ulaşmak ve aynı zamanda kendinizi ispatlamak istiyorsanız hemen bizimle kontak kurmayı ihmal etmeyin. Yeni oyuncuları ön planda tutabilmek bakımından emin adımlar atan firmamız, yapılan bu çalışmalar ile beraber film oyuncu başvurusu üzerinden yeni starların önünü açmayı amaçlamaktadır. Bir tıkla formu indirin, birkaç farklı pozunuzu bize ulaştırın ve kayıt için bizden haber bekleyin!

Stüdyo ortamında fotoğraflarınızı çekiyoruz!

Reklam ajanslarına başvuru yapan adayların tamamını inceleyen firmamız, bu noktada ise onay alan isimleri kendi bünyesine dahil ederek, öne çıkan bir oyuncu adayı olma şansları tanımaktadır. bu tip hizmetler dahilinde ise Türkiye’de isim olan bir oyuncu konumuna ulaşabilmek artık fazlası ile kolay. Kalitesini elden bırakmayan ajansımız, yeni yüzlere ihtiyaç duyan yapım firmalarına ise kendi kadrosundan sunumları gerçekleştirebilmek açısından emin adımlar atmaktadır.

Tüm bu çalışmalar ile beraber film oyuncu başvurusu üzerinden hemen bizimle kontak kurmayı ihmal etmeyin. Pek çok oyuncu adayının ortak tercihi olan firmamız, film projelerinin yanı sıra dizilere de oyuncu sunumu yapmaktadır. Bu yıl Kanal D, Show TV, Star TV ve ATV projelerine oyuncu istihdamı sağlamayı başardığımız gibi, sizlere de sektör de tanınan ve öne çıkan bir oyuncu adayı olma fırsatlarının kapılarını aralıyoruz. Hemen reklam ajanslarına başvuru hizmetlerimizden faydalanmayı ihmal etmeyin.