Eskişehir’de çekilen Savaşçı dizisine oyuncu aranıyor!

Eskişehir’de çekilen Savaşçı dizisine oyuncu aranıyor!

Eskişehir ajans başvuru bölümünden, Fox TV’nin bu yıl izlenme rekorları kıran Savaşçı dizisinde rol almak ister misiniz? Bu alanda önemli bir firma kimliği çizen ve her daim oyunculara hitap eden anlayışı ile onlara kaliteli projelerde rol alma imkanı tanıyan firmamız kapılarını sonuna kadar araladı! Bu sayede başvurular ile beraber hem kalıcı, hem de öne çıkan bir işte rol alabilme fırsatlarına doğrudan sahip olacaksınız.

Üstün bir hizmeti tek tıkla sunmak ve film şirketlerine başvuru üzerinden önemli işlerde rol almanızı sağlamak adına çalışıyoruz. Bu denli bir hizmet ile öne çıkan oyuncu adayı olabilmek ve kendinizi göstermek adına herhangi bir engel kalmamaktadır. En cazip işlerde rol alabileceğiniz gibi, dizilerin yanı sıra sinema filmi ve reklam filmleri için de bir sunum ortamı yaratmaktan geri kalmıyoruz. Tercihinizi bu alanda yapabilir, Eskişehir ajans başvuru kapsamında yer alan bir oyuncu olma fırsatlarına ulaşabilirsiniz.

Eskişehir’in en donanımlı casting ajansı!

Film şirketlerine başvuru ile beraber artık Eskişehir’de önem gören firmamızın bir parçası olma yolunda çalışabileceksiniz. Bu alanda önemli bir hizmet anlayışı sunan ve günden güne daha fazla öne çıkmanıza ayrıcalık tanıyan firmamız, başarısını ise giderek daha üst pozisyonlarda tutmayı başarmıştır. Lider firmamız ile çalışarak oyunculuk tecrübelerinizi kalıcı bir şekilde değerlendirme durumu mümkün olabiliyor.

En kaliteli işlerde rol almanız ve Eskişehir ajans başvuru üzerinden köklü işlerde kendinizi göstermeniz bakımından çalışmalarımıza devam ediyoruz. Alanında önemli bir yer edinen firmamız, bu cazip çalışmaları ile beraber her yıl onlarca farklı oyuncusunu Türkiye genelinde çekilen işlere dahil etmeyi başarmıştır. Bu denli önem kazanan ve yeni nesil oyuncuları piyasaya sürebilme noktasında emin adımlar atan ajansımızın bir parçası olmak ister misiniz? Film şirketlerine başvuru bölümünden formu indirin, en uygun şekilde doldurun ve başvurularınızı doğrudan tamamlayın.