Dizilerin cast ajansına kaydolun, Söz’de başrol olun!

Dizilerin cast ajansına kaydolun, Söz’de başrol olun!

Star TV’nin bu sezona damgasını vuran Söz dizisine başrol oyuncusu aranıyor! Yapım firması, dizilerin cast ajansları konumunda yer alan oyuncu kadromuzdan isim seçebilmek adına bir sunum dosyası talep etti! Siz de kadromuzda yer almak ve bu noktada öne çıkan bir oyuncu adayı olmak istiyorsanız hemen bizimle kontak kurmaktan geri kalmayın. Başvuru formlarını indiren ve uygun bir şekilde doldurup, tarafımıza ulaştıran tüm oyuncu kadrosunun önünü açabilmek adına çalışıyoruz.

Bu alanda önemli bir yer edinen firmamız, ajansa kayıt olmak isteyen oyuncu adaylarının tamamına öncü bir hizmet sunabilmek adına çalışmalarını sürdürmektedir. Böylelikle her işte kendinizi göstermek ve önem arz eden işlerin tamamında rol almanızı sağlamak bakımından hizmetlerimizi daha üst alanlara taşımayı da önemsemekteyiz. Siz de bir tıkla başvurularınızı gerçekleştirebilir, dizilerin cast ajansları olarak Söz dizisinde başrol olarak görev alabilirsiniz.

Dizilere bu sezon 30 oyuncu sunduk!

Dizilere bu sezon toplamda 30 oyuncu sunumu yapan firmamız, ajansa kayıt olmak isteyen yeni adayların da önünü açabilme noktasında araştırmalarını sürdürmektedir. Siz de firmamız ile çalışabilmek ve bu alanda önemli işlerin tamamında aktif olarak rol alabilmek açısından hemen bizimle iletişim kurmayı ihmal etmeyin. Alanında önemli bir yer edinen firmamız, yeni yüzlere de sektör de kalıcı bir yer edinme hususunda yardımcı olabilmekten geri kalmıyor!

Bir tıkla kayıtları tamamlamak ve dizilerin cast ajansları kadrosunda yer alarak tüm oyunculuk tecrübelerinizi öne çıkartma fırsatları elde edebilirsiniz. 25 yılı aşkın süredir sektör de önemli bir yer edinen ajansımız, bu başarısını her geçen gün arttırmaya devam etmekte ve önem arz eden işlerin tamamında rol alabilmeniz noktasında ise bir çalışma zemini yaratmaktadır. Bu sayede ajansa kayıt olmak bölümünden hemen firmamızın bir parçası olmanıza yönelik bir çalışma sunmayı da ihmal etmiyoruz.