Dizi, film ve reklam ajansımız kapılarını açtı!

Dizi, film ve reklam ajansımız kapılarını açtı!

Dizi ajansları kayıtlarını gerçekleştirmek isteyenlere istihdam ortamları kuran ve bu sayede öne çıkmalarına yardımcı olan ajansımızın bir parçası olmak ister misiniz? her geçen gün daha fazla oyuncu adayı tarafından başvuru formlarının ulaştırıldığı ajansımız, bu alanda üstün bir hizmet anlayışını kitlelere aktarabilme konusunda da sektör de emin adımlar atmaktan geri kalmıyor. Bu sayede sizler donanımlı bir ajans bünyesinde yer alan oyuncu adayları olarak bizimle çalışma fırsatlarına ulaşabiliyorsunuz.

Sektörde önemli bir yere sahip olan reklam ve dizi ajanslarımız, Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde yer alan şubeleriyle beraber 4 bir koldan yetenekler aramaya devam etmektedir. Dizi, film, reklam, modellik gibi alanlarda yer alan departmanlarımız ile beraber sizleri en iyi şekilde değerlendirmek ve projelere dahil edebilmek açısından çalışmaktayız. Hemen siz de başvurularınızı gerçekleştirmek ve ajansımıza dahil olabilmek açısından bizimle kontak kurmayı ihmal etmeyin. Dizi ajansları kayıtları ile beraber ajansımızın kadrolu oyuncusu olma fırsatları kapınızda!

Ajansımıza doğrudan dahil olabilirsiniz!

Reklam ve dizi ajansları olarak siz değerli oyuncuların başvurularını dikkatle inceleyen departmanlarımız, kadrosuna uygun gördüğü isimlerle iletişime geçip, onları direkt olarak bünyesine dahil etmektedir. Birkaç farklı açıdan çekilmiş fotoğraflarınızı da başvuru formu ile beraber tarafımıza ulaştırın. Onay alan oyuncu adaylarını stüdyolarımıza davet ederek asistanlarımız tarafından profesyonel bir şekilde fotoğraf çekimlerini gerçekleştirmekteyiz.

Daha sonrasında ise dosya oluşturup, projelere sunumlarınızı sağlıyoruz. Bu alanda sunulan avantajlar ile beraber dizi ajansları kayıtları konusunda Türkiye’nin en çok tercih edilen casting firması konumunda yer aldık. Doğrudan ajansımıza katılımlarınızı gerçekleştirmek ve firmamızın bir parçası olabilmek artık oldukça kolay! Sizlere sunduğumuz bu istihdam ortamları ile beraber her daim öne çıkan bir firma konumunda yer alabileceğiniz hizmetleri tarafınıza aktarmaktayız. Çalışmaları doğrudan ele alan ve reklam ve dizi ajansları olarak sizlere en uygun projeleri bulan firmamız, sunumlarınızı bu alanda gerçekleştirmekte ve Türkiye’de tanınan bir oyuncu olmanızı sağlıyor.