Diriliş Ertuğrul Oyuncu Alımları

Diriliş Ertuğrul dizisi ile tarihin en büyük komutanlarından olan Ertuğrul Gazinin hayatını anlatan ve obasının imparatorluğa dönüşmesinde yaşadıkları olayları günümüze taşıyan yapımcı ve senaryosu Mehmet Bozdağ olan dizi yeni oyuncularını aramaktadır.
Osmanlı devletinin kuruluş temelini atan Ertuğrul gazinin hayatı ile ekranlara çıkan Diriliş Ertuğrul dizisi her hafta yeni ve heyecanlı bölümleri ile izleyici tarafından merakla bekleniyor.
Diriliş Ertuğrul dizindeki karakterlere can veren Engin Altan Düzyatan, Esra Bilgiç, Hülya Darcan, Cengiz Coşkun, Nurettin Sönmez ve Cemal Hünal ile başarıya ulaşan dizi kadrosuna yeni oyuncular eklemek için oyuncu seçmelerine başladı. Cast ajansı takip etmeye devam edin.

Birçok senaryoya imza atan Mehmet Bozdağ Diriliş Ertuğrul dizisi ile de başarıyı yakaladı. Çalıştığı her oyuncunun tecrübesinde katkıda bulunan Mehmet Bozdağ yeni oyuncular ile çalışarak sektöre yeni yetenekler katmak için Diriliş Ertuğrul dizisine yeni oyuncu arayışı içerisine girmektedir.
Sizde Engin Altan Düzyatan ve Esra Bilgiç gibi başarılı oyuncular ile aynı sette bulunmak istiyorsanız Diriliş Ertuğruş dizi oyunculuk başvurusu kısmını eksiksiz doldurarak cast ajansımız ile iletişime geçebilirsiniz. Cast ajansımız aracılığı ile Diriliş Ertuğrul dizisinin kadrosundaki yerini alma şansını yakalayabilirsiniz. Başarılı kadrosu ile her hafta reyting yapan Diriliş Ertuğrul dizisinde bulunarak ekranlarda boy gösterebilir. Oyunculuğunuzu değerlendirebilirsiniz.
Her role uygun oyuncu alınacağını belirterek güncel fotoğraf ve net bilgiler ile Diriliş Ertuğrul oyuncu alımı kısmına yapılan her başvuru titizlik ile incelenerek değerlendirmeye alınacaktır. Değerlendirmeye alınan başvuruların onaylanması halinde Diriliş Ertuğrul yapımcıları ile bir araya gelerek dizide oynama şansı yakalayabilirsiniz.
Ekranların sevilen ve reyting rekorları kıran dizisinde bulunarak oyunculuk tecrübenizi en üst seviyelere çıkartabilirsiniz. Bu yüzden oyunculuk hayali olan herkese yardımcı olan Diriliş Ertuğrul dizisi yeni oyuncu adayları bekliyor. Bu kadroda yer almak ve oyunculuk hayalinizi geliştirmek için başarılı oyuncular ile çalışma fırsatı yakalamanız cast ajansımızca mümkün olabilmektedir. Cast ajansımızın her diziye olduğu gibi Diriliş Ertuğrul dizisine de yeni ve yetenekli oyuncular ile destek vermektedir. Başarılı oyuncular ile ekranlarda boy gösteren oyunculardan biri sizde olabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şeyin Diriliş Ertuğrul oyuncu başvuru formunu doldurmak olduğunu belirtmek isteriz.