Darısı Başımıza Dizisi Oyuncu Alımları

SHOW TV ekranlarının ses getiren dizilerinden biri olan Darısı Başımıza dizisi yeni oyunlarını arıyor. Bu alandan herhangi bir tecrübe, yaş, cinsiyet, boy, kilo problemi olmadan her özellikte oyuncu talebi ile tüm oyuncu adaylarını değerlendirmek isteye dizinin yapımcısı yeni yüzleri sektöre kazandırmaktadır.

Dizinin rollerinin Ozan Dolunay, Elif Doğan, Devrim Yakut, Açelya Topaloğlu, Dilek Çelebi, Yüksek Ünal, Sevinç Erbulak, Burak Can gibi başarılı oyuncuların bulunması ile dizinin başarısı da birkaç kat artmaktadır. Oyuncuların rolleri ile uyumu ile Darısı Başımıza dizisi seyirci tarafından da oldukça keyif ile izlenmektedir. Darısı Başımıza dizisinin yapımcının bu geniş ve renkli oyuncu kadrosuna ek yeni oyuncuların da olmasını istemesi ile cast ajansımızca yapılan oyuncu talebi ile yeni oyuncular aranmaktadır. Darısı Başımıza dizisinin yeni oyuncu kadrosu da oldukça renkli ve tecrübeli oyunculardan oluşmaktadır

Ekranların komedi filmleri arasına girmeyi başaran aynı zamanda romantik konusu ile de Gold Film adı ile Deniz Dargın’ın senaryosunu yazdığı dizinin yönetmenliğini de Hasan Tolga Pulat üstlenmektedir. Başarılı yapımcı ve yönetme ile kaliteli bir iş çıkarak Gold Film dizinin kısa süre içerisinde reytinglerinin yükseltmesi ile başarıya ulaşmaktadır. Seyirci tarafından izlenme oranlarına bakarak tam not alan Darısı Başımıza dizi her hafta yeni serüven ile izleyiciyi ekranlara kilitlemektedir.

Darısı Başımıza dizi oyunculuğu ille oyuncu adayları dizinin sağlam kadrosu ile bir arada bulunarak oyunculuk alanında başarıya ulaşabilir. Bu yüzden hedefi oyunculuk olan ya da oyunculuk ile ilgilenen herkesin başvurularını değerlendiren cast ajansımız oyuncu adaylarına destek olarak başarılı olan Darısı Başımıza dizisinde yer almasına yardımcı olmaktadır. Cast ajansımıza yapılan oyunculuk başvurularının yanında bir de oyuncu adaylarına Darısı Başımıza cast ajans başvurusu ile oyuncu adayının istediği dizide de bulunma imkanı sağlanmaktadır.

Cast ajans başvuruarı için yapılan her başvuru cast direktörleri tarafından dikkatlice incelenerek olumlu olması dahilinde oyuncu adayına kısa süre içerisinde dönüş yapılmaktadır. Bu durum ile oyuncu adayı istediği Darısı Başımıza dizisinin yapımcıları tarafından oyuncu karakteri olarak cast direktörlerimize belirtilerek bu doğrultuda oyuncu seçimi yapılmaktadır.