Çocuk dizi oyuncusu yetiştiriyoruz!

Çocuk dizi oyuncusu yetiştiriyoruz!

cocuk dizi oyunculari yetiştirmek adına çıtamızı çok daha üst seviyelere taşıdık! Artık önem arz eden projelere sunumlar yapmak ve üstün hizmetlerin tamamından faydalanmanızı sağlamak adına buradayız! Günden güne daha fazla kişinin ortak tercihi konumunda yer alan firmamız, bu alanda ki başarısı ile beraber hizmetlerinden ödün vermeden devam ediyor. Siz de hemen ajansımıza üye olmak ve kaliteli işlerde oyuncu veya model olarak yer almak istiyorsanız başvuru formunu indirin.

Ajansa başvurmak istiyorum diyen tüm adaylarla ön görüşme yapan firmamız, ön görüşme neticesinde uygun gördüğü isimleri kendi kadrosuna dahil etmektedir. Bu denli önem taşıyan ve günden güne daha fazla kişinin ortak tercihi konumunda yer alan ajansımıza hemen siz de başvurularınızı iletebilirsiniz. Direkt olarak sizlere hitap eden işleri bulacak, bu sayede öne çıkan projelerin tamamında yıldızlaşma fırsatları vermekten de geri kalmayacağız. Tercihinizi hemen bizden yana kullanabilir, cocuk dizi oyunculari kadromuza katılarak TV sektöründe yeteneklerinizi sergileyebilirsiniz.

Her yaş aralığına ilişkin departmanlarımız açıldı!

Her yaş aralığına uygun olan departmanları ile öne çıkan firmamız, bu noktada ise ajansa başvurmak istiyorum diyen adaylar için kapsamlı bir çalışma ortamı sağlamaktadır. Üstün firmamızın bir parçası olmak ve aynı zamanda kendinizi göstermek bakımından hemen bir başvuru sürecine dahil olmaktan geri kalmayın. Bu alanda önemli işleri piyasaya sunan ve en kaliteli çalışma ortamlarını yaratan casting firmamız, alternatif yaş aralıklarına TV ve medya sektöründe yer alma şansları veriyor.

cocuk dizi oyunculari olarak bugüne kadar Ataberk Mutlu, Emir Berke Zincidi, Furkan Kızılay gibi önemli oyuncuları yetiştirmiş olan firmamız, 2017 yılı itibariyle yeni çocuk star yaratmak adına çalışmalarına devam etmektedir. Günden güne çıtamızı daha üst seviyeler de tutmak ve üstün bir firmanın parçası olabilmek adına hemen bizimle kontak kurmayı ihmal etmeyin. Ajansa başvurmak istiyorum bölümünde yer alan formu eksiksizce doldurun, tarafımıza birkaç farklı resim ile ulaştırın.