Çocuk ajanslar departmanımıza başvurular başladı!

Çocuk ajanslar departmanımıza başvurular başladı!

çoçuk ajanslarına başvuru bölümünden casting firmamızın bir parçası olmak ister misiniz? Her anlamda sizlere uyum sağlayan projeleri keşfedebilmek ve bir sunum ortamı yaratmak açısından çalışıyor, alanında lider olan firmamızın bir parçası olarak sektör de kendinizi gösterme avantajları veriyoruz. Günden güne birçok oyuncu adayının başvurularını ilettiği ve bizlerin parçası olmak istediği firmamız, aktif olarak bu hizmetlerinde de öncü bir konum elde etmeyi başarmıştır!

Hemen siz de çocuk ajanslar kapsamında bir başvuru ortamı yaratabilir, bu sayede öne çıkan işlerde rol alma seçeneklerine erişebilirsiniz. Her geçen gün daha fazla oyuncu adayı tarafından ortak tercih olarak görülen ve aynı zamanda kadrosunda yer alan isimler için uygun proje sunumları yapan firmamız, elde edilen bu başarısı ile beraber 2017 yılında 30 çocuğu reklam, dizi ve sinema projelerine dahil etmeyi başarmıştır. Siz de hemen çoçuk ajanslarına başvuru konusunda bizlere formları iletebilir, kadromuzda yer alan isim olabilirsiniz.

Yuliya M. | Model Ajansı | İce Modelmgmt.

Çocuklarınızın geleceğini açın!

Çocuk ajanslar kapsamında onlara bir gelecek sağlamak ve bir meslek edinmelerine aracılık etmeniz bakımından buradayız! Dilediğiniz kıyaslamaları bu alanda gerçekleştirmek ve aynı zamanda ajansımızın bir parçası olmanızı sağlamak adına emin adımlar atmaktan geri kalmıyoruz. Bu sayede artık öne çıkan bir isim olabilecek, aynı zamanda ise çeşitli projelerde yer alan bir isim olma avantajlarına direkt olarak erişebileceksiniz.

Günden güne daha fazla oyuncunun ortak tercihi olan ve aynı zamanda öne çıkan ajansımız, bu alanda ise üstün hizmetlerden faydalanmanıza yönelik hizmetlerini de sunmayı ihmal etmemektedir. çoçuk ajanslarına başvuru bölümünden hemen bir başvuru ortamı hazırlayın, siz de ajansımızın kadrolu ismi olma fırsatlarına doğrudan erişin. Her geçen gün yeni adaylara öncü ortamlar hazırlayan ajansımız, öne çıkan firma kimliği ile beraber de çocuk ajanslar kapsamında tanınan bir isim olma fırsatlarını sizlerle buluşturuyor.