Casting oyunculuk ajansımız hizmetinizde!

Casting oyunculuk ajansı olarak sektöre kazandırdığımız pek çok isim, şuan Türkiye’nin en önemli projelerinde boy göstermektedir. Poyraz Karayel, Bu Şehir Arkandan Gelecek, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, Diriliş Ertuğrul, Abdulhamit Payitaht gibi önemli projelere sunumlarını gerçekleştiren firmamız, oyunculuk ve reklam ajansları konumunda ise birçok yapımcının ortak tercihi olarak görülmektedir.

Figürasyon, diyaloglu bölüm oyuncusu, konuk oyuncu, ana cast ve başrol gibi pek çok katalogları barındıran ve bu sayede sunum ortamları hazırlayan ajanslarımız, casting oyunculuk ajansı bünyesinde çalışıyor ve sizler için en uygun projeleri belirliyor! Böylelikle artık tamamen isim yapmış projelerde yer alabilmenize istinaden bir çalışma ortamı hazırlamayı da ihmal etmemekteyiz. Oyunculuk ve reklam ajansları olarak çıtamızı her daim geliştiriyor, bu sayede en uygun projeleri sizler için belirlemekten de hiçbir şekilde geri kalmıyoruz. Başvurunuzu hemen yapabilir, siz de bu projelerde yer alabilirsiniz.

Reklamların tanınan yüzü olmak ister misiniz?

Oyunculuk ve reklam ajansları olarak sizlere bu alanda tanınan bir isim olma fırsatı sunan kuruluşumuz, bugüne kadar yüzlerce ismi reklam sektörüne kazandırmıştır. Algida, Vodafone, Türk Telekom reklamları başta olmak üzere birçok markaya ilişkin oyuncu hizmetleri sunan ajansımız, pek çok yapımcı ve oyuncu tarafından beğenilmektedir. Casting oyunculuk ajansı olarak her daim çalışmalarımızı sürdürüyor ve sizleri doğru projelerle buluşturmaya özen gösteriyoruz!

Artık kaliteli bir ajansın bünyesinde yer almak ve sektörün önde gelen markası haline dönüşmek oldukça basit! Oyunculuk ve reklam ajansları konumunda hemen bizimle iletişime geçebilir, siz de sektörün öncü ajansının bünyesinde yer alabilirsiniz. Bu alanda doğru çalışma olanakları sunan ve her anlamda kendisini geliştiren firmamız, alanında lider konumunu elden bırakmamaktadır. Casting oyunculuk ajansı olarak Türkiye’de marka değerimizi yükseltiyor ve sizler için cazip çalışma olanakları sunmaktan da geri kalmıyoruz.