Casting firmalarımız sizler için burada!

Casting firmalarımız sizler için burada!

Casting firmaları konumunda lider olan ajansımız, yeni oyunculara şans tanımayı kendisine motto olarak belirlemiştir. Bugüne kadar piyasaya birçok oyuncu kazandıran ve tecrübeli / tecrübesiz adaylara set ortamını görme şansları tanıyan ajansımız, sözleşmesiz veya sözleşmeli olarak sizleri kendi bünyesine kabul etmektedir. Her ay 30’dan fazla oyuncusunu reklam, sezonluk olarak da 40’dan fazla oyuncusunu dizi ve sinema sektörüne kazandırmaktadır!

Bu alanda yapılan çalışmalar ile beraber oyuncu olmanın yanı sıra, yüz mankenliği yapma fırsatları da söz konusu olabiliyor. Türkiye genelinde güzelliğine veya yakışıklılığına güvenen tüm adayları sektöre kazandırmayı amaçlayan ajansımızın bir parçası olmak istiyorsanız, hemen başvuru formlarını tarafımıza iletmeyi ihmal etmeyin. Yapılan çalışmalar ile beraber öncü bir konum elde eden firmamız, her alanda ise Türkiye’de marka değerini çok daha üst aşamalara çekmeyi başarmıştır. Siz de hemen casting firmaları adı altında başvurularınızı yapın, doğrudan ajansımızın bir parçası olun!

Model olmak hiç bu kadar kolay olmamıştı!

Yüz mankenliği yapmak isteyen adayları doğrudan projeler ile buluşturuyor ve sektörde kalıcı bir yer edinmelerine olanak sağlıyoruz. Yapılan bu çalışmalar ile beraber çıtayı hep bir ileri seviye de tutmak ve ihtişamlı zeminleri elde etme şansı fazlaca söz konusu olmaktadır. Türkiye’de marka olan firmamız, her geçen gün daha fazla kişi tarafından “ortak tercih” olarak görüldüğü gibi, sezonda pek çok oyuncuyu projelere dahil eden nadir ajans firmalarından bir tanesi olarak görülmektedir.

Casting firmaları konumunda sizleri yeni işlere dahil etmek ve proje bazlı sözleşmeler yapabilmek açısından buradayız! Bir tuşla ajansımıza kayıtları tamamlayabilmek adına başvuru formlarını doldurun ve mail yoluyla tarafımıza iletmeyi ihmal etmeyin. Bu tip bir çalışma ile sektörün öncüsü olan ajansımız, kıstasını her daim daha ileri seviyeler de tutabilmeyi amaçlamaktadır. Günümüz standartlarında ise yüz mankenliği adı altında birçok ismi sektöre kazandırmayı başardık!