Cast Ajansına Bağlı Ünlülerin İzlediği Yollar

Ünlü olmanın ilk adımı her zaman cast ajanslarından geçmektedir. Bunun nedeni cast ajanslarının sağlamış olduğu imkânlar ve sektörle kurmuş olduğu iletişimdir. Bu iletişim o kadar büyük bir bağa sahiptir ki sektör, neredeyse bütün ihtiyaçlarını buralardan temin etmektedirler. Oyunculuk, modellik, fuar hostesliği, dublaj sanatçılığı, reklam oyunculuğu ve en çok önem verilen ve en değerli olan çocuk oyunculuğun tüm gereksinimini yapım şirketleri cast ajanslarından temin etmektedirler. Ünlü olmak sabır ve büyük bir çaba gerektirir. Bugün ünlü olan ve hepimizin tanıdığı birçok ünlü cast ajanslarından ünlü olmuşlardır. Bu isimlerden bir tanesi Merve Boluğur’dur. Bir keresinde kafasına koyup bir cast ajans başvurusuna gider ve çekimler yapar. Bu aşamadan sonra cast ajanslarının çalışması ve köprü görevlerini hakkıyla yerine getirmeleriyle Merve, Türkiye’nin en çok beğenilen ve sevilen oyuncularından olmuştur. Böylelikle başlayan şöhret adımlarını cast ajans aracılığıyla onar onar atlamayı başarmıştır.

Oyuncu olmak öyle kolay bir iş değildir ve büyük bir tecrübe ve deneyimin yanında kaliteli bir eğitime de ihtiyaç duyar. Hazal Kaya’nın ünlü olması ve başarılı projelerde yer alması da cast ajansı sayesinde olmuştur. Genco dizisinin seçimlerine cast ajans aracılığıyla gönderilen Hazal Kaya bu seçimler sırasında elektrik kesintisi yaşanmasından dolayı dilerse gidebileceği belirtilmiş. Fakat sabır gösterip kalacağını ve bu seçimlerde bulunacağını belirtir. Kısa süre sonra gelen elektriklerden sonra seçimlerde kendisini kanıtlayan Hazal Kaya şimdiye kadar adından çokça söz ettirmiş ve birçok başarılı projede rol oynamayı başarmıştır.

Bugün halen ünlü olan ve başarılı olan birçok ünlü cast ajanslarına bağlılıklarını devam ettirmekte ve kaliteli projelerde yer almaya devam etmektedirler. Bununla birlikte her gün yeni yüzlere sunmuş olduğu projeler sayesinde birçok yeni kişilerinde ünlenmesine neden olmaya devam etmektedirler. Bugün televizyonlarda yayınlanan ve soluksuz izlediğiniz, gençlik dizileri ve aşk dizilerinin oyuncularının neredeyse tamamı cast ajanslarının temin etmiş olduğu oyunculardır. Bu nedenle ünlü ve başarılı bir oyuncu olmanın en iyi yolu cast ajanslarından geçmektedir. Ayrıca cast ajansları ünlü isimlerle aynı projelerde yer almanıza da olanak sağlayabilir ve kendinizi kanıtlamanıza fırsat verirler.

Kaynak: http://www.ajansogz.com/iyi-bir-oyuncu-olmanin-puf-noktalari/