Bursa’da bay & bayan model olma fırsatı!

Bursa’da bay & bayan model olma fırsatı!

Modellik ajansları bursa olarak uzun zamanlardan beri yaptığımız çalışmaların tamamını ileri seviyelere aktarmayı ihmal etmediğimiz gibi, her geçen gün kadromuzda yer alan adayların projelerde kendilerini göstermesine yardımcı olduk. Çıtamızı her daim daha üst seviyelere taşımak ve önde gelen projelerde yer almanıza katkı sağlamak bakımından çalışan ajansımız, bu alanda ise üstün hizmetleri ile beraber sektörün lideri konumunda yer alıyor.

Var olan hizmetleri mankenliğe başvuru adı altında ele alan ve sizlere önde gelen projelerde yer alma imkanları tanıyan firmamız, çıtasını bu alanda yükseltmeyi hedefleyerek; Bursa bölgesinde çekilen tüm dizi ve sinema alanına da oyuncu sunumlarını ele almıştır. İstanbullu Gelin isimli projesine 10’dan fazla oyuncu kazandıran ve sektör de ise lider konumunu elden bırakmayan firmamız, oyunculuğun yanı sıra modellik sektörüne Bursa bölgesinden isimler kazandırmayı hedeflemektedir. Hemen siz de modellik ajansları Bursa adı altında kayıtlarınızı tamamlamaktan geri kalmayın.

Bursa ajansımızın bir parçası olun!

Mankenliğe başvuru bölümünden kadromuza dahil olan tüm oyuncu adaylarının öne çıkabilmesi ve oyunculuğunu ispatlaması bakımından çalışmaktayız. Günden güne daha fazla oyuncu adayına şans tanıyan ve aynı zamanda öne çıkan projelerin yıldızı olma imkanları veren firmamız, elde etmiş olduğu bu başarı ile beraber kıstasını her daim daha üst alanlara taşımaktan geri kalmamaktadır. Artık donanımlı projelerde oyuncu olabilmek adına hemen ajansımızı tercih edebilirsiniz.

Sektör anlamında yaptığımız çalışmalar ile beraber ivme kazandırıyor, bu alanda ise pek çok oyuncu & model adayına şans tanıyoruz. Artık kendinizi TV’de ispatlamak ve modellik ajansları bursa üzerinden projelere dahil edilmek istiyorsanız başvuru formlarını tarafımıza iletmekten geri kalmayın. günden güne daha fazla kişinin ortak tercihi olan ajansımız, yapmış olduğu bu çalışmalar ile beraber çıtasını üst alanlara taşımaktan da geri kalmamaktadır. Mankenliğe başvuru bölümünden tercihinizi hemen bize yöneltin ve ajansımızın bir parçası olun.