Ankara ajansımıza hemen başvurunuzu yapın!

Ankara ajans başvuru olarak siz değerli oyuncu ve modellere çeşitli projelerde istihdam sağlayan ajansımız, çıtasını her geçen gün genişletiyor ve Türkiye genelinde bir hizmet olanağı yaratmaktan geri kalmıyor. Bu alanda lider olan ve yaptığı çalışmalar ile beraber pek çok kişi tarafından taktir edilen ajansımız, sizleri bir adım öne çıkartmak ve bu sektörde isim olmanızı sağlayabilmek açısından sizleri uzun yıllar boyunca temsil etmektedir.

Her yaş aralığına dair departmanlar kuran ve böylelikle projelerin ihtiyacına göre oyuncu sunumlarını yapan ajansımız, çocuk oyuncu başvuru, yetişkin başvuru, orta yaş başvuru, bebek başvuru gibi birçok olanak tanımaktadır! böylelikle ajansımıza kayıt işlemleri çok daha çabuk ve hızlı bir şekilde gerçekleşiyor. Türkiye’de birçok cast ajansı, sizlere kaliteli projelerde yer almanızı vaat etse de, maalesef ki oyuncularına istenen iş olanaklarını yaratamamaktadır. Bu algıyı kırabilmek ve Türkiye’nin tüm noktalarında yer alan projelere sizleri sunmak adına çalışıyor, Ankara ajans başvuru olarak kendimizi hep bir adım öne taşıyoruz!

Ankara ajanslarımıza davetlisiniz!

Çocuk oyuncu başvuru veya diğer pek çok departmana ilişkin başvuruları gerçekleştirebilmek adına çalışan ajansımız, böylelikle sizleri temsil edebilmek ve isminizi tanıtabilmek açısından çalışmalarını elden bırakmıyor! Bu noktada ise tek yapmanız gereken şey hemen bizimle iletişim ağı oluşturmak, bunun sayesinde ise ajanslarımızın bir parçası olabilme şansına dahil olmaktan geçiyor! Hemen kaydınızı tamamlayın ve siz de projelerde kendinizi gösterme şansı elde edin.

Günümüz standartlarında lider olan ajansımız, bugüne dek yaptığı nefis çalışmalar ile beraber birçok kişinin ön plana çıkmasına yardımcı olmuştur! Siz de bu noktada hemen kayıt işlemlerini tamamlayabilir, doğrudan ajansımızın bir parçası olarak kendinizi gösterme şanslarını elde edebilirsiniz. Ankara ajans başvuru formunu indirdikten sonra doğrudan ajansımıza kayıtları gerçekleştirmek mümkün! Ankara’nın yanı sıra birçok bölgede yer alan ofislerimiz ile beraber her bölgeden yeni oyuncu alımlarını kabul ediyoruz. Hemen çocuk oyuncu başvuru için bizi tercih edin.