Ankara ajansımız manken & oyunculara şans tanıyor!

Ankara ajansımız manken & oyunculara şans tanıyor!

Ankarada oyuncu ajansları arayan pek çok oyuncu adayı, bu bölgenin önemli dizilerinde ve Türkiye genelinde çekilecek projelerde boy göstermek adına bizi tercih etmektedir. Star TV’nin gündüz dizisi Beni Affet’in oyuncu kadrosunu kuran casting firmamız, Behzat Ç ve diğer pek çok Ankara dizisine de oyuncu desteği sağlamayı başarmıştır. Ankara’nın en köklü firması olarak çalışıyor, her daim sizlere hitap edecek projeleri bulma hususunda da kendimizi geliştiriyoruz.

Bu sayede artık mankenlik ajansı erkek başvuru başta olmak üzere diğer pek çok projede boy gösterebileceğiniz ortam zeminleri yaratılmaktadır. Doğrudan tercihinizi bize yöneltmek ve önde gelen projelerin tamamında rol almanızı sağlamak bakımından çalıştığımız gibi, hizmetlerimizde kesinlikle ivme kesmiyor, her anlamda oyuncuların ortak tercihi konumunda yer alıyoruz. Ankarada oyuncu ajansları olarak yeni yüzleri kadromuza katmak ve Fatih Artman, İnanç Konukçu, Berkan Şal gibi önemli yıldızları piyasaya süren firmamızın bir parçası olmak oldukça kolay!

Ajansımızın yeni yüzlere ihtiyacı var!

Özellikle mankenlik ajansı erkek başvuru üzerinden bizimle iletişime geçen kişileri, onlara hitap eden projelere kazandırma hususunda çalışan ve çıtasını bu noktada yükselten firmamıza kayıtlar çok kolay! Tercihinizi bu noktada bizlerden yana kullanabilir, üstün projelerin tamamında rol alma şansları elde edebilirsiniz. Türkiye’de aktif bir rol üstlenen ajansımız, pek çok oyuncu ve model adayına istihdam sağlayacak projelerde yer alma fırsatları verdiğinden dolayı, bu alanda köklü çalışmaları değerlendirme olanaklarını da tarafınıza ulaştırmaktadır.

Böylelikle başta mankenlik ajansı erkek başvuru olmak üzere, diğer pek çok hizmet standardını ele alma noktasında da sizlerin destekçisi olmaktayız. Tercihinizi bizlerden yana kullanmak ve başvuruları bu noktada ele almak bakımından hemen bir iletişim ortamı yaratmayı ihmal etmeyin. Türkiye’de marka değeri taşıyan firmamız, her geçen gün yeni oyunculara şans tanımak adına Ankarada oyuncu ajansları klasmanında ki rekabetini sürdürmektedir! Kadromuzda yer alan tüm oyuncu ve model adaylarına hitap eden projeleri bulmak adına buradayız!