Ajans formumuzu indirin ve kaydı tamamlayın!

Ajans formunu sizlere sunan ve bu sayede çeşitli projelerde yer alma fırsatları tanıyan ajansımız, her geçen gün daha fazla kişi tarafından taktir görmektedir! Sizleri projelerle buluşturmak ve dizi, sinema, TV filmi, reklam filmi gibi çeşitli kamera önü oyunculuk tecrübeleri edinebileceğiniz ortamlar yaratan ajansımız, her geçen gün çıtasını hep bir adım daha ileri noktalara taşımaktadır. Bu sayede ajansımızın bir parçası olmak ve kayıt işlemlerini tamamlamak fazlaca mümkün olabiliyor.

Türkiye standartlarında yaptığı çalışmalar ile liderliği elden bırakmayan firmamız, ajans oyuncuları seçimlerini yaparken olabildiğince hassas davranmaktadır. Bu sayede herhangi bir projeye dahil olabilmek ve kendinizi göstermek açısından kaliteli bir işleyişi elden bırakmamak çok önemlidir! Sizleri projelere sunabilme kapsamında çalışan ajansımız, ajans formu indirildikten sonra doldurulup, mail olarak tarafımıza ulaşması ile beraber ilk kayıt işlemlerini başlatmaktadır. Kamera önünde yer alan bir oyuncu olabilmek adına hemen siz de başvurularınızı gerçekleştirin.

Fotoğraflarınızı ajansımızda çekiyoruz!

Profesyonel fotoğrafçılarımız, ajans oyuncularımızın fotoğraflarını kendi ortamında, tamamen ücretsiz olarak çekmektedir. Bu sayede ise kendinizi göstermenizi sağlayacak ve her anlamda ise Türkiye’nin en iyi ajansı bünyesinde yer alabilmek söz konusu oluyor. Sizleri bu noktada yönlendirmek ve kaliteli bir işleyişten faydalanmanızı sağlamak amacıyla emin adımlar atan ajansımız, bu noktada ise kalitesini göstermeye ve sizleri projeler ile buluşturmaya devam etmektedir.

Hemen siz de bizleri tercih edebilir, ajans formu üzerinden başvurularınızı tarafımıza iletme olanaklarına sahip olabilirsiniz. Sizleri pek çok projeye doğrudan sunabilmek ve bu noktada ise kendinizi gösterme fırsatları sunan ajansımız, alanının lideri konumunda yer alarak çıtasını hep bir adım ileri vadeye taşımayı da ihmal etmemiştir. Kayıt işlemlerinden sonra ajansımızın bir parçası olabilir, böylelikle ajans oyuncularımızdan bir tanesi olarak çeşitli projelerde kendinizi gösterebilirsiniz.