Ajans başvuru formunu doldurun ve ailemize katılın!

Ajans başvuru formunu doldurun ve ailemize katılın!

Ajans başvuru İstanbul üzerinden sizlere fırsatlar tanımak ve aynı zamanda öne çıkan bir oyuncu adayı konumuna ulaşabilmeniz bakımından buradayız! Alanında üstün bir hizmet prensibi tanıyan ajansımız, yapmış olduğu çalışmalar dahilinde ise daima sizlerin öne çıkan bir oyuncu adayı konumuna ulaşmanızı sağlamaktadır. Bu sayede ise kendinizi ispatlamak ve sektör de kalıcı bir yer edinmek fazlası ile söz konusu olabiliyor.

Doğrudan ajansımız bünyesine katılımlarınızı gerçekleştirmek ve böylelikle ajans başvuru formu İstanbul kadrosunda yer alan bir isim konumuna ulaşmak isterseniz, tercihinizi bizlerden yana kullanabilirsiniz. Türkiye’de marka değeri elde eden ve sizlere kaliteli çalışma alanları yaratan ajansımız, yapılan bu hizmet politikası ile beraber daha ileriye gitmekte ve günümüzün 1 numarası olarak görülmektedir. Ajans başvuru İstanbul için tercihinizi ajansımızdan yana kullanabilir, reklam, dizi, sinema projelerinde yer alma fırsatlarına da erişebilirsiniz.

katalog-cekimi-oyuncu-cast-set-ekibi-personel-eleman-ajans-boraaker-com

Model adaylarının başvurularını bekliyoruz!

Ajans başvuru formu İstanbul üzerinden sadece oyuncu alımı değil, aynı zamanda model kabulünü de gerçekleştiriyoruz. Bu sayede ajansımızın kadrosuna dahil olmak ve kendinizi ispatlamak fazlası ile makul bir hal almaktadır. Türkiye standartlarında önemli bir yere sahip olan firmamız, yapılan çalışmalar ile beraber her yıl kadrosuna yeni isimler dahil etmeyi başarmaktadır. Böylelikle kendinizi ispatlamak ve model / oyuncu olarak projelerde yer alabilmek oldukça kolay bir hale dönüşüyor!

Alanında önemli bir yere sahip olan ajansımızın bir parçası olabilmeniz ve kendinizi öne çıkartabilmeniz bakımından buradayız! Tercihinizi bu doğrultu da bizlerden yana kullanın, siz de önem gören ajansımızın bir parçası olma şanslarına sahip olun. Her geçen gün yeni oyuncu adaylarına istihdam ortamları kuran ve kaliteli projelerde kendilerini gösterme olanakları tanıyan firmamız, doğrudan ajans başvuru formu İstanbul ile gelen pek çok başvuruları kabul etmektedir. Böylesi bir çalışma ile kendinizi ispatlamak ve önemli bir ajans ile çalışabilmek artık çok kolay!